Akce

Proběhlo

CEVRO Institut Open Air – florbal pod širým nebem

17. září 2016 08:00 - Štvanice, Centrální kurt
17 Zář

I ligový florbal bude mít svůj open air! První oficiální zápas FbŠ Bohemians pod širým nebem – CEVRO Institut Open Air, na který vás tímto srdečně zveme, se bude konat 17. září na pražské Štvanici.

Kapacita ikonické tenisové arény je zhruba 7000 míst k sezení a florbaloví klokani se znovu chystají zaútočit na divácký rekord v návštěvě na utkání základní části. Ten vytvořili loni, když na jejich utkání proti Mladé Boleslavi přišlo 1595 diváků.

„Centrální kurt na Štvanici je z našeho pohledu pro tento projekt naprosto ideální. Místo má velkou historii, a pokud přijde vysoká návštěva, bude to neskutečný zážitek pro hráče i diváky,“ říká Jakub Doubrava, marketingový manažer FbŠ Bohemians.

Superligové utkání mužů mezi Bohemians a Chodovem nebude navíc jedinou florbalovou bitvou na centrálním kurtu. Oba kluby zde budou bojovat už od časných ranních hodin, kdy se postupně utkají ve vybraných mládežnických kategoriích, a hodinu po poledni ke svému úvodnímu utkání nastoupí extraligové týmy žen.

Účastníci se také mohou těšit na pořádnou porci skvělé zábavy v rámci doprovodného programu. Čeká je spousta atrakcí, dobré jídlo a pití a současně i několik překvapení. V rámci projektu se totiž počítá například i s živým vystoupením několika hudebních interpretů. Florbaloví Bohemians navíc v letošní sezóně slaví 20. narozeniny a oslavám chtějí věnovat i tento speciální den, kdy se florbal poprvé odehraje v aréně, kde kdysi bojovaly špičky světového tenisu.

Sobotní program – 17. 9. 2016:

8:00 – Turnaj mládežnických týmů Bohemians a Chodova

13:00 – FbŠ Bohemians vs. Florbal Chodov – Extraliga žen

16:00 – FbŠ Bohemians vs. Florbal Chodov – Tipsport Superliga

 

Více informací naleznete zde.

 

Ostrov Štvanice 38rn170 00 Praha, HolešovicernPraha