Akce

Proběhlo

Veřejná přednáška: The Counter Terrorism and Counter Insurgency in the Middle East

21. ledna 2016 17:30 - Jungmannova 17, Praha
21 Led

Centrum transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut (PCTR) Vás zve na veřejnou přednášku, která se bude konat za účasti jednoho z velitelů Gaza Division, jež vedl boj proti terorismu v kampani známé jako „Ebb and Flow“ a současného presidenta bezpečnostní a vyšetřovací služby Global CST Ltd., genmjr. Israela Ziva. V rámci přednášky též vystoupí plk. Ing. Karel Řehka, ředitel speciálních sil MO ČR a bývalý velitel 601. skupiny speciálních sil.

Přednáška se uskuteční 21. ledna od 17:30 v atriu vysoké školy CEVRO Institut (Jungmannova 17, Praha 1). Akci nazvanou „The Counter Terrorism and Counter Insurgency in the Middle East“ zahájí a současně bude moderovat Tomáš Pojar, bývalý velvyslanec ČR v Izraeli a současný prorektor vysoké školy CEVRO Institut.

Pracovním jazykem je angličtina (tlumočení zajištěno). Z organizačních důvodů prosíme o potvrzení účasti prostřednictvím elektronického formuláře, a to nejpozději do 19. ledna.

Veřejná přednáška se koná ve spolupráci s International Institute for Counter Terrorism (ICT) při vysoké škole IDC v Herzliji, za podpory České zbrojovky a pana Petra Mothejla.