Akce

Proběhlo

Veřejná přednáška: Is China a Threat to the World Order or Guarantor of Stability?

03. listopadu 2015 17:30 - Jungmannova 17, Praha
03 List

Centrum transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut (PCTR) Vás zve na další veřejnou přednášku, která se tentokrát uskuteční za účasti dr. Michaela Rasky, jenž mimo jiné působí jako výzkumný pracovník na S. Rajaratnam School of International Studies při Nanyang Technological University v Singapuru.

Akce se uskuteční 3. listopadu od 17:30 v atriu vysoké školy CEVRO Institut (Jungmannova 17, Praha 1). Tématem přednášky je „Is China a Threat to the World Order or Guarantor of Stability?: (Geo)Strategic Transformation and Military Modernization in East Asia“. Akce bude zahájena a moderována Tomášem Pojarem, bývalým velvyslancem ČR v Izraeli a současným prorektorem vysoké školy CEVRO Institut.

Pracovním jazykem bude angličtina (tlumočení zajištěno). Z organizačních důvodů prosíme o potvrzení účasti, a to nejpozději do 1. listopadu prostřednictvím elektronického formuláře.

Tato veřejná akce se koná za podpory České zbrojovky, International Institute for Counter Terrorism při vysoké škole IDC v Herzliji a pana Petra Mothejla.