Akce

Proběhlo

Veřejná prezentace policy paperu „ČR ve Společné bezpečnostní a obranné politice EU: audit a perspektivy“

12. května 2015 14:00 - Jungmannova 17, Praha
12 Kvě
Centrum transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut (PCTR) a Zastoupení Evropské komise v ČR Vás zvou na tiskovou konferenci a veřejnou prezentaci policy paperu „Česká republika ve Společné bezpečnostní a obranné politice EU: audit a perspektivy“. Setkání se uskuteční v úterý 12. května od 14:00 do 15:00 v sídle vysoké školy CEVRO Institut (posluchárna č. 205).
 
Tisková konference bude zahájena vedoucím Zastoupení Evropské komise v ČR Janem Michalem. Dále se setkání zúčastní někteří z autorů publikace, jako například odborný garant oboru Bezpečnostní studia na CEVRO Institutu a ředitel Vojenského zdravotního ústavu AČR plk. prof. Jan Österreicher, bývalý předseda vlády a pedagog působící na CEVRO Institutu dr. Petr Nečas, bývalý první náměstek ministra obrany a předseda Krizového štábu Ministerstva obrany dr. Pavel Štalmach či bývalý ministr obrany a současný ředitel PCTR dr. Alexandr Vondra
 
Z organizačních důvodů a omezené kapacity prosíme o potvrzení Vaší účasti do 11. května 2015, a to prostřednictvím elektronického formuláře, který naleznete zde či na emailové adrese pctr@vsci.cz.