Akce

Proběhlo

Konference: Current Trends and Future of Global Jihad: Why Should We Fight the Islamic State?

23. října 2014 00:00 - Jungmannova 17, Praha
23 Řij
Centrum transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut (PCTR) a International Institute for Counter-Terrorism (ICT) při vysoké škole IDC v Herzliji Vás zvou na konferenci věnované islámskému džihádu a jeho globalizaci, včetně témat týkající se hrozby v podobě Islámského státu.
 
Konference nesoucí název „Current Trends and Future of Global Jihad: Why Should We Fight the Islamic State?“ se bude konat 23. října od 17:00 do 19:00 v atriu vysoké školy CEVRO Institut (Jungmannova 17, Praha 1).
 
Panelisté:
  • Dr. Ely Karmon, Senior Research Scholar, International Institute for Counter-Terrorism (ICT), Izrael
  • Dr. Jonathan Spyer, Senior Research Fellow, Global Research in International Affairs Center in Herzliya, Izrael
  • Gen. Milan Kovanda, bývalý velitel úkolového uskupení speciálních sil v Afghánistánu a ředitel Vojenského zpravodajství
Akce bude zahájena bývalým ministrem vnitra ČR a současným předsedou správní rady vysoké školy CEVRO Institut Dr. Ivanem Langerem. Moderátorem konference bude prorektor pro zahraniční vztahy vysoké školy CEVRO Institut Tomáš Pojar.
 
Pracovním jazykem je angličtina. Tlumočení bude zajištěno. Z důvodu omezené kapacity prosíme o potvrzení účasti na e-mailu pctr@vsci.cz či prostřednictvím webového formuláře.
 
Program naleznete zde.