Akce

Proběhlo

Demokraté versus Republikáni: pozvánka na debatu před americkými prezidentskými volbami

08. října 2012 18:00 - Jungmannova 17, Praha
08 Řij

V pondělí 8. října od 18:00 proběhne v budově vysoké školy CEVRO Institut předvolební debata, na níž vystoupí zástupce amerických Demokratů, bývalý kongresman ze státu Idaho Lawrence LaRocco, a zástupce Republikánů, bývalý kongresman ze států Wisconsin Scott Klug.

Začátkem listopadu proběhnou ve Spojených státech prezidentské volby. Rozhodnou o tom, zda Barack Obama stráví v Bílém domě další čtyři roky, nebo zda se prezidentem stane jeho republikánský vyzyvatel Mitt Romney.

Předvolební kampani prezidenta Obamy škodí pokračující stagnace americké ekonomiky. Romney zase na voliče působí nepřesvědčivě, předkládá jen vágní návrhy a ve své kampani dělá jednu chybu za druhou. Navzdory špatné ekonomické situaci proto prezident v průzkumech veřejného mínění o několik procent vede. Do voleb však zbývá ještě šest týdnů a výsledek je stále otevřený!

V pondělí 8. října od 18:00 proběhne v budově vysoké školy CEVRO Institut (Praha 1, Jungmannova 17) předvolební debata, na níž vystoupí zástupce amerických Demokratů, bývalý kongresman ze státu Idaho Lawrence LaRocco, a zástupce Republikánů, bývalý kongresman ze států Wisconsin Scott Klug.

Na tuto veřejnou předvolební debatu jste srdečně zváni. Nenechte si ujít příležitost zúčastnit se konfrontace demokratických a republikánských pohledů na působení prezidenta Obamy, klady a zápory Mitta Romneyho a budoucnost americké politiky!

Pozvánku na debatu najdete zde. Svou účast potvrďte buď pomocí formuláře zde nebo na e-mailovou adresu pctr@vsci.cz.