Akce

Proběhlo

Politický manažer profesionál - Sara Taylor Fagan pro manažery ODS

14. října 2011 10:00
14 Řij

CEVRO uspořádalo ve spolupráci s Hlavní kanceláří ODS seminář s bývalou politickou ředitelkou kabinetu prezidenta G.W. Bushe Sarou Taylor Fagan. Seminář byl součástí dlouhodobého projektu Politický manažer profesionál a byl určen manažerům ODS a mediálním specialistům strany.

Sara Taylor Fagan hovořila o způsobech efektivní komunikace v době, kdy je strana ve vládě a to jak směrem k voličům, tak i dovnitř strany. Zmínila se také o rozbíhajícím se boji o prezidentské křeslo v USA.

Sara Taylor Fagan je specialistka na politické PR. Podílela se na kampani George W. Bushe v roce 2004. Zaměřovala se hlavně na přímé cílení kampaně na základě analýzy a sběru sociologických dat (microtargeting). Poté se stala ředitelkou Kanceláře pro politické záležitosti Bílého Domu. V letech 2007 – 2009 působila v agentuře spolupracující s Republikánskou stranou. Od roku 2009 pracuje ve společnosti DDC Advocacy, která se zaměřuje na strategické plánování a krizový management. Je zakladatelkou poradenské společnosti BlueFront.

Seminář se konal za podpory Nadace Konrada Adenauera.