Akce

Proběhlo

Již v pondělí – Diskusní fórum s Arthurem Finkelsteinem

16. května 2011 16:00
16 Kvě

Dovolujeme si Vás pozvat na pokračování diskusního projektu CEVRO Institut Forum. Naším hostem tentokrát bude americký specialista na politické kampaně Arthur Finkelstein, který přednese příspěvek Politické kampaně v 21. století – výzvy a perspektivy.

Arthur Finkelstein patří mezi zakladetele moderních politických kampaní, založených na rozsáhlých výzkumech veřejného mínění. V této branži působí více než čtyři desítky let, během kterých se podílel na kampaních v USA, Izraeli, Rumunsku, Albánii, Bulharsku či Kosovu. Mezi jeho klienty patřili američtí prezidenti Reagan a Nixon, řada kongresmanů, guvernérů a starostů velkých měst. V poslední době se podílel mj. na volebním vítězství Orbánova Fideszu v Maďarsku, prezidentském triumfu Hashima Thaciho v Kosovu a kampani ODS před posledními sněmovními volbami.

Arthur Finkelstein je znám tím, že zásadně neposkytuje rozhovory médiím ani nevystupuje na veřejnosti. Jeho přednáška pro CEVRO Institut je tedy zcela ojedinělou příležitostí jej vidět a slyšet naživo.

Partnerem akce je CI Consult & Research.

Vystoupení bude tlumočeno.

Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme registraci na e-mailu: zuzana.prazakova@vsci.cz