LKA očima posluchačů - prosinec 2018

11. prosince 2018
11 Pro

LKA v prosinci 2018

Lucie Komárková

Mé srdce vzplálo pro ekonomii už dávno. A Liberálně-konzervativní akademie uspokojuje svou nabídkou skvělých lektorů i kolegů posluchačů moji poptávku po rozšíření vědomostí v kategoriích od ekonomie přes marketing až po právo.

Jako začátečník v některých oborech se díky velmi příjemným výkladům neztrácím, ale i jako ostřílený ekonom si díky předním českým kapacitám odnáším ze svého mateřského oboru nové vědomosti. Pokud si tedy myslíte, že ekonomie je nezáživná věda plná čísel, Liberálně-konzervativní akademie vás přesvědčí o opaku. Ukáže vám také, jak zaujmout potenciální voliče nebo posluchače, a provede vás i mezinárodními vztahy na všech úrovních. Bez jakékoli nadsázky vám Liberálně-konzervativní akademie změní život. Začnou vám do sebe zapadat podněty z okolního života, naučíte se s nimi pracovat a možná přehodnotíte některé své životní postoje. Taky zde najdete spoustu možných pracovních kontaktů, ale především přátel různých věkových kategorií ze všech koutů republiky. 

Ještě stále váháte nad návštěvou CEVRA? Já rozhodně ne a hlásím se na CEVRO Institut i jako pokračování studia po mé maturitní zkoušce. Doufám, že se příští rok uvidíme!