Tričko s citátem Ronalda Reagana - nyní SLEVA 40%

12. listopadu 2015
12 List

SLEVA 40% - NYNÍ ZA CENU 149,-

Ronald Reagan byl jedním z největších státníků moderní historie. Byl velkým bojovníkem za svobodu a demokracii ve světě. Má velký díl na tom, že v roce 1989 padla ve střední a východní Evropě komunistická totalita.

Reagan si však velmi dobře uvědomoval, že boj za demokracii není jednorázový. Svědčí o tom i jeho citát z roku 1961: „Svoboda není nikdy více než jednu generaci od zániku“.

V CEVRO se snažíme myšlenku demokracie a dědictví Ronalda Reagana šířit ve všech svých programech. Dnes, více než kdy jindy, si uvědomujeme, jakou měl Reagan ve svém citátu pravdu.

Pokud nám chcete pomoci šířit myšlenku Ronalda Reagana dále, můžete si na mailu info@cevro.cz objednat toto speciální tričko. Na jeho zadní straně je malé výroční logo CEVRO. A netradičně (ale nutně ;-) ) na pravici je na rukávu uveden web CEVRO.

Tričko je bavlněné (195 g/m2), bílé. Potisk je dvoubarevný (tmavě modrá Pantone 539 C plus modrá Pantone 549 C nebo růžovo-rudá Pantone Rubine Red C).

 

 

Do emailu prosím uveďte následující údaje:

-          Jméno a příjmení

-          Přesnou adresu doručení

-          Váš telefon

-          Platba dobírkou nebo převodem

 

A pro každý objednávaný kus:

-          Pánskou či dámskou variantu

-          Velikost – dámská S – M nebo pánská S - XL (unisex)

-          Barvu provedení tisku (modrá / růžová)

-          Výstřih – kulatý nebo do V (dámská jsou pouze do V)

Cena za jeden kus včetně poštovného a balného je 149 korun (při platbě dobírkou je příplatek 60,- Kč za každých 10 ks). Po obdržení objednávky Vám zašleme platební údaje pro platbu převodem. Po obdržení platby Vám zašleme balíček na Vámi určenou adresu. V případě platby na dobírku balíček odešleme ihned.