Liberálně-konzervativní akademie - LAST MINUTE přihlášky

24. srpna 2009
24 Srp

Liberálně-konzervativní akademie – LAST MINUTE přihlášky


Na Liberálně-konzervativní akademii v akademickém roce 2009-2010 se uvolnilo několik míst. Chcete-li se zařadit mezi studenty LKA a již 19. září zahájit studium, využijte jedinečné možnosti se přihlásit na poslední chvíli.

Co udělat?

  • vyplnit přihlášku
  • napsat krátký motivační dopis
  • přihlášku s dopisem a svým životopisem zaslat na adresu info@cevro.cz
  • po vyrozumění o přijetí uhradit příspěvek na chod LKA ve výši 5.000 Kč (v ceně jsou studijní materiály a obědy)

Proč studovat Liberálně-konzervativní akademii?

Zajímáte se o věci veřejné? Víte toho mnoho, ale zároveň si uvědomujete, že ještě nevíte všechno? Jste si vědomi, že k úspěchu ve veřejné sféře je potřeba nejen vědět a znát, ale také umět komunikovat? Zaujaly Vás v médiích komentáře Petra Robejška, Miroslava Nováka, Josef Šímy nebo Ladislava Mrklase a chtěli byste od nich slyšet mnohem více? Chcete získat nové přátele s podobnými zájmy, jako máte Vy? Chcete získat možnost výrazné slevy na školném při studiu některého z oborů na vysoké škole CEVRO Institut?

Pak právě pro Vás je určen další ročník Liberálně-konzervativní akademie. Tedy ročního studia šesti oborů: ekonomie, komunikace a veřejné prezentace, mezinárodních vztahů, politologie, politického marketingu a práva (více zde). Studia pod vedením skutečně renomovaných odborníků, tvořících tým, který nám může závidět každá česká univerzita. Studia, jehož absolventi dnes zasedají v lavicích českého i Evropského parlamentu, krajských, městských i obecních zastupitelstvech, jsou náměstky ministrů, starosty a radními v mnoha českých městech a krajích, úspěšně pracují ve veřejné i soukromé sféře (více zde). Unikátního studia, které je určeno všem, kdo mají chuť na sobě dále pracovat a rozšiřovat svoje obzory.

 

Diplom Liberálně-konzervativní akademie