Přihlaste se do nového ročníku Liberálně-konzervativní akademie (2008/2009) - registrace ukončena, zaregistrujte se na pozici náhradníka

12. května 2008
12 Kvě

Zajímáte se o věci veřejné? Víte toho mnoho, ale zároveň si uvědomujete, že ještě nevíte všechno? Jste si vědomi, že k úspěchu ve veřejné oblasti je potřeba nejen vědět a znát, ale také umět komunikovat? Zaujali Vás v médiích komentáře Petra Robejška, Miroslava Nováka, Josef Šímy, Petra Macha nebo Ladislava Mrklase a chtěli byste od nich slyšet mnohem více? Chcete získat nové přátele s podobnými zájmy, jako máte Vy? Chcete získat možnost výrazné slevy na školném při studiu některého z oborů na vysoké škole CEVRO Institut?

Pak právě pro Vás je určen další ročník Liberálně-konzervativní akademie. Tedy ročního studia šesti oborů: ekonomie, komunikace a veřejné prezentace, mezinárodních vztahů, politologie, politického marketingu a práva (více zde). Studia pod vedením skutečně renomovaných odborníků, tvořících tým, který nám může závidět každá česká univerzita. Studia, jehož absolventi dnes zasedají v lavicích českého i Evropského parlamentu, krajských, městských i obecních zastupitelstvech, jsou náměstky ministrů, starosty a radními v mnoha českých městech a krajích, úspěšně pracují ve veřejné i soukromé sféře (více zde). Unikátního studia, které je určeno všem, kdo mají chuť na sobě dále pracovat a rozšiřovat svoje obzory.

Uzávěrka přihlášek byla 16. července. Nyní máte možnost zaregistrovat se na pozici náhradníka pro případ, že se uvolní nějaké místo.

Co udělat, abyste byli zařazeni na pozici náhradníka pro případ, že se uvolní místo v LKA:

  • elektronicky se registrujte zde, a to nejpozději do 12. srpna 2008
  • na emailovou adresu hubackova@cevro.cz nebo poštou na adresu CEVRO pošlete vyplněnou přihlášku, krátký motivační dopis a stručné profesní CV, a to nejpozději do stejného data

Podmínkou účasti je zaplacení příspěvek na provozní náklady ve výši 5.000,- Kč za celý rok (v ceně jsou mj. studijní materiály a občerstvení). Tento příspěvek se platí až v okamžiku, kdy obdržíte dopis s vyrozuměním o přijetí.